george@ledcontrollerfactory.com

   >   News

News

abryka kontroler LED MiLight wprowadza diodę LED Full Touch RGB Systemy sterowania z ogromną gamą kolorów

Fabryka kontroler LED MiLight wprowadza diodę LED Full Touch RGB

Systemy sterowania z ogromną gamą kolorów

 

(Miasto Shenzhen, Chiny, 15 lipca 2020 r.) - Kolorowe otoczenie o niskim zużyciu energii to znaki rozpoznawcze oświetlenia LED.Chiński producent Shenzhen LED controller factory jest globalnym dostawcą kompletnych systemów i komponentów oświetleniowych LED, w tym słynnego kontrolera LED z pilotem RF oraz innych lamp LED sterowanych zdalnie i aplikacyjnie.

 <a href=http://www.ledcontrollerfactory.com/ target='_blank'>milight controller</a> china

Wyprodukowany przez fabrykę kontroler światła Milight LED i fabrykę kontrolerów LED Miboxer RGB, część tej samej organizacji.pasek kontrolera LED i pilot zdalnego sterowania są łatwe w użyciu, stylowe i wykonane przy użyciu zaawansowanej technologii PWM.

 

Kontroler LED Milight jest dostępny dla klientów globalnych. Pilot z ekranem dotykowym doskonale pasuje do każdego nowoczesnego projektu domu lub przestrzeni komercyjnej o eleganckich konturach i jest niezwykle prosty i przyjazny dla użytkownika. Pilot pozwala kontrolować jasność, ściemnianie i prędkość oraz oferuje 20 trybów automatycznych i 640 tysięcy kolorów do wyboru.Ustawienia otoczenia można również zapisać w pamięci i wznowić po ponownym włączeniu zasilania.

 

Kontroler światła LED lub pasek kontrolny LED Milight jest popularny ze względu na wiele funkcji, w tym niskie zużycie energii, użytkowanie na duże odległości, zapobieganie zakłóceniom, interakcję z dużą prędkością, bezprzewodowy pilot i użytkowanie na duże odległości do 30 metrów. Urządzenie działa na DC12V-24V, 6A / kanał.

 

Kolejnym fajnym produktem jest 8-strefowy pilot RGBCCT 2,4 GHz. Ten pilot zdalnego sterowania różni się od pozostałych długą konstrukcją i aplikacją z 8 strefami.Zaprojektowany przez Milight i wyprodukowany w USA pilot LED wykorzystuje metodę sterowania GFSK, zużywa mniej energii, transmituje na duże odległości i może kontrolować światła LED Mi-Light pod względem koloru, temperatury barwowej, nasycenia i jasności.

 

Inne powiązane produkty obejmują podwójny biały pilot 2.4G, kontroler 2.4G RGB / RGBW i kontroler 2.4G RGBCCT. Zapytania hurtowe dotyczące sterowników LED firmy Milight są mile widziane.

 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: http://www.ledcontrollerfactory.com/

 

Kontakt z mediami:

 

George Lin

Fabryka kontrolerów LED Shenzhen

2 piętrowy budynek 2 Bai Li Heng Tai Tech Park, Liaokeng, Shiyan Town, Bao'an District

Miasto Shenzhen, Chiny

Telefon: +86 188 13672892

E-mail: george@ledcontrollerfactory.com

Contact Us

Contact: George

Phone: 18813672892

Tel: 0755-87961814

Add: 2 Floor Building 2 Bai Li Heng Tai Tech Park,Liaokeng,Shiyan Town,Bao'an Distric, Shenzhen City

Scan the qr codeClose
the qr code